Nogomet
Piknik prostori
Tek
Kontakt
Zasedenost športnega parka PDF natisni E-pošta
AKTIVNOSTI NA IGRIŠČIH V TEKOČEM TEDNU


PON | TOR | SRE | ČET | PET | SOB | NED

PONEDELJEK 19.11

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
  10:00 - 11:30 NARAVNA TRAVA  novo igrišče NK RADOMLJE - ČLANI 3
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U14 1
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U10 7
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U11 8
  16:00 - 17:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U19 5
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U13 7
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U12 8
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA mala umetna ŽNK RADOMLJE DU13 2
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U9 8
  18:30 - 20:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA ŽNK RADOMLJE DU15 2
  18:30 - 20:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA ŽNK RADOMLJE DU17 2
  18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U15 1
  20:00 - 21:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U17 4

TOREK 20.11

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U11 8
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U13 7
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U12 8
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U17 4
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA mala umetna ŽNK RADOMLJE DU13 2
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA mala umetna

TEKMA U11

NK RADOMLJE - NK KOMENDA

RAD - 5

KOM - 8

  18:30 - 20:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA ŽNK RADOMLJE DU17 2
  18:30 - 20:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA ŽNK RADOMLJE ČLANICE 2
  18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U15 1
  19:00 - 20:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE VETERANI 6
  20:00 - 21:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U19 4

SREDA 21.11

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
  13:00 - 14:30 NARAVNA TRAVA  novo igrišče NK RADOMLJE - ČLANI 3
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U10 7
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U13

NK RADOMLJE U13 - ŽNK RADOMLJE U15

U12 - 8

U15 - 2

  18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

TEKMA

NK RADOMLJE U15 - NK KOMENDA U14

RAD - 1

KOM - 1

  20:00 - 21:30 UMETNA TRAVA mala umetna ŽNK RADOMLJE REKREATIVKE 2

ČETRTEK 22.11

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
  13:00 - 14:30 NARAVNA TRAVA  novo igrišče NK RADOMLJE - ČLANI 3
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U14 1
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U10 7
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U11 8
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U13 7
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U12 8
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA ŽNK RADOMLJE DU15 2
  18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U15 1
  18:30 - 20:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA ŽNK RADOMLJE DU17 2
  20:00 - 21:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA ŽNK RADOMLJE ČLANICE 2

PETEK 23.11

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
  10:00 - 11:30 NARAVNA TRAVA  novo igrišče NK RADOMLJE - ČLANI 3
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U15 1
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U11 8
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U13 7
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA ŽNK RADOMLJE ČLANICE 2
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U9 8
  18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U17 4
  18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U17 5
  18:30 - 20:30 UMETNA TRAVA mala umetna ŽNK RADOMLJE DU17 2

SOBOTA 24.11

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
  09:00 - 09:50 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U13

OŠ OLIMPIJA - ONŠ VIRTUS KOMENDA

OLI - 7

VIR - 8

  09:55 - 10:45 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U13

NK DREN VRHNIKA ČRNI- ŠD VIR 1

VRH - 1

VIR - 2

  10:50 - 11:40 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U13

NK DREN VRHNIKA ZLATI - ŠD VIR 2

VRH - 7

VIR - 8

  11:45 - 12:35 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U13

NK DOMŽALE 1 - ND ČRNUČE

DOM - 1

ČRN - 2

  12:40 - 13:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U13

NK BRINJE - NK KOMENDA

BRI - 7

KOM - 8

NEDELJA 25.11

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
  09:30 - 10:35 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U15

NK KOMENDA - ND ČRNUČE

KOM - 7

ČRN - 8

  10:40 - 11:45 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U15

NK IHAN - NK TERMIT

IHA - 1

TER - 2

  11:50 - 12:55 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U15

NK ZARICA - NK ARNE TABOR

ZAR  - 7

ARN  - 8

  13:30 - 16:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

TEKMA ČLANICE

ŽNK RADOMLJE - ŽNK OLIMPIJA

RAD - 2

OLI - 1

  16:00 - 17:05 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U15

NK DRAGOMER - NK VIR

DRA - 7

VIR - 8

  17:10 - 18:15 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

ZIMSKA LIGA U15

NK SLOVAN - NK DOB

SLO - 1

DOB- 2

 
REZERVNIAVTODELI24.SI