Nogomet
Piknik prostori
Tek
Kontakt
Zasedenost športnega parka PDF natisni E-pošta
AKTIVNOSTI NA IGRIŠČIH V TEKOČEM TEDNU


PON | TOR | SRE | ČET | PET | SOB | NED

PONEDELJEK 20.05

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
  14:00 - 15:30 NARAVNA TRAVA NOVO IGRIŠČE NK RADOMLJE ČLANI 3
  16:30 - 18:00 NARAVNA TRAVA  NOVO IGRIŠČE NK RADOMLJE U17 4
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA ŽNK RADOMLJE DU15 7
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA ŽNK RADOMLJE DU10 8
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U15 6
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA mala umetna ŽNK RADOMLJE DU13 8
  17:00 - 18:30 NARAVNA TRAVA POM. IGRIŠČE NK RADOMLJE U19 5
  18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

TEKMA VETERANI

NK SLAVIJA : NK LJUBLJANA

SLA - 1

LJU - 2

TOREK 21.05

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
  14:00 - 15:30 NARAVNA TRAVA NOVO IGRIŠČE NK RADOMLJE ČLANI 3
  14:00 - 15:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U11 8
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U13 7
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U12 8
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U15 1
  17:00 - 19:00 UMETNA TRAVA mala umetna ŽNK RADOMLJE DU13 2
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U8 7
  17:00 - 18:30 NARAVNA TRAVA POM. IGRIŠČE ŽNK RADOMLJE članice 2
  17:00 - 18:30 NARAVNA TRAVA POM. IGRIŠČE ŽNK RADOMLJE U17 2
  19:00 - 20:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE VETERANI 6

SREDA 22.05

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
  14:00 - 15:30 NARAVNA TRAVA NOVO IGRIŠČE NK RADOMLJE ČLANI 3
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U10 7
  16:00 - 17:00 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U7 8
  16:30 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

TEKMA U13

NK RADOMLJE : NK ILIRIJA

RAD - 1

ILI - 2

  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U8
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U9
  18:00 - 20:00 NARAVNA TRAVA NOVO IGRIŠČE NK RADOMLJE U17 4
  18:00 - 20:00 NARAVNA TRAVA POM. IGRIŠČE NK RADOMLJE U19 5
  18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U12 8
  19:00 - 20:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA ŽNK RADOMLJE članice 2
  19:00 - 20:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA ŽNK RADOMLJE U17 2
  19:00 - 20:30 UMETNA TRAVA mala umetna ŽNK RADOMLJE REKREATIVKE 2

ČETRTEK 23.05

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
  14:00 - 16:00 NARAVNA TRAVA NOVO IGRIŠČE NK RADOMLJE ČLANI 3
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U14 1
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U10 7
  16:30 - 18:00 UMETNA TRAVA mala umetna ŽNK RADOMLJE DU13 2
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA ŽNK RADOMLJE članice 2
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA ŽNK RADOMLJE DU17 2
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA ŽNK RADOMLJE DU15 2
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U8 6
  18:00 - 19:30 NARAVNA TRAVA  NOVO IGRIŠČE NK RADOMLJE U19 5
  18:00 - 20:30 UMETNA TRAVA mala umetna ROJ. DAN ROBIDA  
  18:30 - 19:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

TEKMA U11

NK RADOMLJE : NK DREN VRHNIKA

RAD - 7

SVO - 8

PETEK 24.05

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
  14:00 - 15:30 NARAVNA TRAVA NOVO IGRIŠČE NK RADOMLJE ČLANI 3
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U10 7
  15:30 - 17:00 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U11 8
  18:00 - 19:30 UMETNA TRAVA   VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U17 4
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA ŽNK RADOMLJE članice 2
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA ŽNK RADOMLJE DU17 2
  17:00 - 18:00 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U7 8
  17:00 - 18:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE U9 7
  17:00 - 18:30 NARAVNA TRAVA  NOVO IGRIŠČE NK RADOMLJE U17 4
  18:00 - 19:30 NARAVNA TRAVA  NOVO IGRIŠČE NK RADOMLJE U19 5
  18:30 - 20:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA NK RADOMLJE U15 8
  20:00 - 21:30 UMETNA TRAVA mala umetna TRENERJI 5

SOBOTA 25.05

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
  10:30 - 12:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA Grega M.  
  11:00 - 12:30 NARAVNA TRAVA NOVO IGRIŠČE NK RADOMLJE ČLANI 3
  13:00 - 15:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

DU13

TURNIR

1 - 2 7 -8

  15:30 - 17:30 NARAVNA TRAVA   GLAVNO IGRIŠČE

TEKMA U17

NK RADOMLJE : NK ALUMINIJ

RAD - 4

ALU - 5

  17:30 - 19:30 NARAVNA TRAVA   GLAVNO IGRIŠČE

TEKMA U19

NK RADOMLJE : NK ALUMINIJ

RAD - 4

ALU - 5

  20:00 - 21:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

TEKMA REKREATIVKE

ŽNK RADOMLJE - ???

RAD - 2

???- 1

NEDELJA 26.05

URA IGRIŠČE EKIPA GARDEROBA
  09:00 - 10:00 UMETNA TRAVA mala umetna

TEKMA DU13

ŽNK RADOMLJE - NK VIRTUS

RAD - 7

VIR - 8

  10:00 - 11:30 UMETNA TRAVA mala umetna NK RADOMLJE VETERANI 6
  09:00 - 10:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

TEKMA U11

NK RADOMLJE : NK SLOVAN

RAD - 1

SLO - 2

  10:30 - 12:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

DEČKI  U9

TURNIR

5 - 7 - À8

  12:30 - 14:30 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

DEKLICE VIRTUS U9

TURNIR

1 - 2 - 4

  15:00 - 17:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

TEKMA U17

NK KOMENDA: NK ŠMARTNO

KOM - 1

ŠMA - 2

  17:00 - 19:00 UMETNA TRAVA VELIKA UMETNA

TEKMA U19

NK KOMENDA: NK ŠMARTNO

KOM - 4

ŠMA - 5

 
REZERVNIAVTODELI24.SI